ОАЕ випустили нову модель штучного інтелекту з відкритим кодом Falcon 2

ОАЕ випустили нову модель штучного інтелекту з відкритим кодом Falcon 2
ОАЕ випустили нову модель штучного інтелекту з відкритим кодом Falcon 2

До серії ввійшли текстова модель та розробка, яка генерує опис для зображень.

Урядовий дослідницький інститут в Об’єднаних Арабських Еміратах презентував серію моделі штучного інтелекту із відкритим кодом Falcon 2 — текстову модель Fancon 2 11B та розробку Falcon 2 11B VLM, яка здатна генерувати текстовий опис завантаженого зображення. Про це повідомляє Reuters.

За словами генсекретаря Дослідницької ради передових технологій ОАЕ Фейсала Аль Баннаї, нині країна демонструє свою здатність стати головним гравцем у сфері штучного інтелекту. Він сказав, що оптимістично налаштований щодо продуктивності Fancon 2, і додав, що наразі триває розробка третього покоління цієї моделі Falcon 3.

Як зауважили в Reuters, ОАЕ активно інвестують у штучний інтелект, що «викликає пильну увагу» з боку офіційних осіб США.  Минулого року вони поставили ультиматум: американська чи китайська технологія. Після цього фірма штучного інтелекту G42 в Еміратах вилучила китайське обладнання та відмовилася від часток у китайських компаніях, перш ніж отримати інвестиції в розмірі 1,5 мільярда доларів від Microsoft, узгоджені з Вашингтоном.

Джерело: ms.detector.media

Подписывайтесь на новости "Деньги в интернете" в Telegram или Viber