Apple змінює механізм клавіатури в своїх MacBook

Apple змінює механізм клавіатури в своїх MacBook

Apple змінює механізм клавіатури в своїх MacBook
Apple змінює механізм клавіатури в своїх MacBook

За словами одного з китайських аналітиків, Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), компанія Apple планує відмовиться від клавіатури з механізмом «метелик» в своїх ноутбуках.

Фірмовий дизайн механізму «метелик» дебютував разом з MacBook Pro в 2015 році. Після цього виробник кілька разів змінював та вдосконалював конструкцію клавіш, в залежності від побажань користувачів та комфорту в користуванні.

Втім, невдоволення  власників макбуків щодо «метелика» так і не вщухало. Справа в тому, що клавіші в такій клавіатурі не захищені від сміття. Пил і крихти потрапляють всередину, через що клавіші «залипають» або взагалі не реагують на натискання.

В результаті на Apple посипалися судові позови, і компанії довелося запустити програму по безкоштовному ремонту клавіатур.

Тепер Apple зважилась замінити механізм «метелик» на раніше відомий механізм «ножиці» з деяким доповненням. У таких клавіш буде збільшено хід і можливо використається скловолокно для їх посилення.

Загалом нова клавіатура буде коштувати дорожче за звичайну в ноутбуках, але дешевше в комплектації за «метелика».

Очікується, що нову клавіатуру першим отримає MacBook Air вже цього року, а в 2020 році нею оснастять і оновлений MacBook Pro.

Джерело

Подписывайтесь на новости "Деньги в интернете" в Telegram или Viber

Оставьте комментарий