Santander Private Banking запустив торгівлю криптоактивами у Швейцарії

Santander Private Banking запустив торгівлю криптоактивами у Швейцарії
Santander Private Banking запустив торгівлю криптоактивами у Швейцарії
  • ЗМІ дізналися про нову послугу в Santander Private Banking.
  • Це частина фінансового холдингу Santander Bank.
  • Компанія має намір запропонувати своїм швейцарським клієнтам торгівлю біткоїном і Ethereum.

Банк Santander Private Banking International запустив торгівлю криптоактивами для своїх клієнтів у Швейцарії. Про це повідомляє CoinDesk з посиланням на внутрішнє оголошення контрагента.

На початковому етапі клієнтам банку буде доступна торгівля тільки біткоїнами та Ethereum, підкреслили у виданні. Однак пізніше організація планує розширити цей список, про що йдеться в повідомленні.

Кастодіальні послуги надаватиме безпосередньо сам банк. Поки що нововведення доступне тільки деяким клієнтам організації та скористатися ним можна тільки через персонального менеджера.

«Регулювання ринку криптоактивів у Швейцарії одне з найбільш передових у світі. Воно забезпечує ясність і всеосяжне нормативне середовище для наших клієнтів. […] Оскільки цей клас активів продовжує розширюватися, ми вважаємо, що клієнти віддадуть перевагу наявним фінансовим установам», — заявив глава відділу криптовалют банку Джон Вілан.

Примітно, 2022 року Santander Bank, материнська компанія Santander Private Banking International, запустила торгівлю криптоактивами в Бразилії.

У червні 2023 року організація оголосила про нову ініціативу. Банк випустив освітній курс із криптоактивів і технології блокчейн.

Джерело

Подписывайтесь на новости "Деньги в интернете" в Telegram или Viber